Úvod

5. září 2011 v 20:05 | Elizabeth |  Tekilka a já
Zdravím ;)
Tento blog patří kobylce, která si získala mé srdce.!
Články si zde budu psát hlavně pro radost. Ani nespoléhám na to, že tady budou nějaké kvanta komentářů a také mi nejde o návštěvnost.

Teki je 14ti letý teplokrevník, je celkem lekavá, ale miláček..prostě už můžu říct že ji mám doopravdy ráda, i když to je s ní někdy o hubu. Začala jsem na ní jezdit 22.8. 2011, díky náhodě... Narazila jsem na internetu na starší inzerát, kde hledají holky ke koním a teď už tedy jen k jednomu z koní, hněďce Tekile. Na druhý den jsem se na Tekču jela podívat a zajezdila jsem si na ni v ohradě i v terénu s holčinou Ájou, která jezdí druhou kobylku, Lili. Ze začátku si ze mě hodně dělala srandu a zkoušela, co si může dovolit. Vzhledem k tomu, že není zrovna samý sval a je nicmoc mohutná, (jako jsem byla dřív zvyklá u jiních koní v JK a pod.) jsem se na ni cítila dost zvláštně..byla jsem nesvá a ona to nejspíš cítila. Minuta od minuty byla ale lepší, a nějak jsme si pak na sebe už zvykly.

Každý den, co s ní můžu strávit je něco nového, úžasného a mnohdy také neobvyklého! :D
Prozatím jezdím výhradně se sedlem, protože v JK, v kterém jsem začala a jezdila ani né rok, nás jinak neučili a od té doby jsem jinde jezdila jen zřídka. Mám v plánu se ale právě na Tekči, mé milé hnědce, naučit co nejvíce nového. Doufám, že nám to spolu půjde. Ještě to není uplně ono, ale snad si nakonec opravdu sednem:)


Btw.: Protože mám opravdu někdy chuť se vypsat, je tady taky rubrika Téma týdne!
hezký den;P

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chloe | Web | 11. září 2011 v 18:31 | Reagovat

Veľmi milá je tekilka s tvojho rozpáravania :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama